Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt

     Masz pytanie?
kontakt.super.swistak@gmail.com

Czynne:

Pn:  9:30 - 16:30
Wt: 10:00 - 16:30
Śr: 10:00 - 16:30
Czw: 10:00 - 16:30
Pt: 10:30 - 15:30

Współpraca

logo_spsm[1].png

STOWARZYSZENIE POMOCY ŚWINKOM MORSKIM

 

 

PUCHATY PATROL

 

 

OKIENKO ŻYCIA
DLA KRÓLIKÓW I GRYZONI

Misja Super Świstaka

super-swistakwkwadracie.pngSklep Super Świstak powstał po wielu miesiącach bicia się z myślami, rozważania „za” i „przeciw”, uciszania wątpliwości. Powstał, by stać się miejscem, gdzie troskliwi opiekunowie małych ssaków mogą zaopatrzyć się w produkty potrzebne do prawidłowej opieki nad swoimi pupilami i nie zbankrutować ;).

Pragniemy zgromadzić w jednym miejscu szeroki wachlarz produktów, by zapewnić Wam wybór i wygodę. Jednocześnie unikać będziemy sprowadzania produktów wątpliwej jakości, a te obecne w sklepie postaramy się opisać z największą starannością, by nikt nie miał wątpliwości dla jakich zwierząt są przeznaczone. Oczywiście, nie od razu Rzym zbudowano – więc gromadzenie bazy odpowiednich produktów trochę potrwa.

Jeśli uznacie, że chcielibyście zakupić w sklepie coś konkretnego, czego jeszcze nie mamy – piszcie do nas, postaramy się to sprowadzić jak najszybciej. Jeśli w jakimś opisie znajdziecie błąd lub zamieszczone informacje uznacie za niewystarczające – dajcie znać na maila, jesteśmy tylko ludźmi, postaramy się poprawić.

W pierwszej kolejności postanowiliśmy skupić się na zaopatrzeniu Super Świstaka we wszelkie produkty polskich „zielarzy” oraz sprowadzenie karm i suplementów dla chorych zwierząt. Następnym rozbudowywanym działem będą karmy podstawowe oraz podłoża. Jednocześnie postaramy się na bieżąco wzbogacać dział z akcesoriami. 

Zapraszamy do częstych odwiedzin i zakupów u Super Świstaka.