Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt

     Masz pytanie?
kontakt.super.swistak@gmail.com

Czynne:

Pn:  9:30 - 16:30
Wt: 10:00 - 16:30
Śr: 10:00 - 16:30
Czw: 10:00 - 16:30
Pt: 10:30 - 15:30

Współpraca

logo_spsm[1].png

STOWARZYSZENIE POMOCY ŚWINKOM MORSKIM

 

 

PUCHATY PATROL

 

 

OKIENKO ŻYCIA
DLA KRÓLIKÓW I GRYZONI

Współpraca

Logo SPŚM

Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim to organizacja non – profit od ponad siedmiu lat pomagająca bezdomnym świnkom morskim znajdować nowe, odpowiedzialne domy. Pod opiekę Stowarzyszenia trafiają świnki niechciane, wyrzucone, chore, z labolatoriów, znalezione w parkach, na śmietnikach, na łąkach, w lasach. Ilość zwierząt pod opieką SPŚM wacha się od 120 do nawet ponad 200. 

Sklep Super Świstak od początku istnienia stawiał sobie jako jeden z priorytetowych celów wspieranie Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim. Dlatego dumny jest z tego, że od pierwszego listopada 2016 roku jest zaliczany w poczet oficjalnych sponsorów SPŚM.

Jak pomagamy? Przekazując karmę. Ponadto prowadzimy dom tymczasowy dla świnek morskich, szukających nowych opiekunów (o tym więcej w kąciku adopcyjnym, który jest w trakcie tworzenia :)).

 

Jak Ty możesz pomóc? 

Jest wiele sposobów:

  • adoptuj świnki,
  • zostań domem tymczasowym,
  • pomóż w transportach, 
  • przekazuj informacje o Stowarzyszeniu i adopcjach znajomym,
  • zrób zakupy dla świnek będących pod opieką SPŚM u Super Świstaka, a my prześlemy raz w miesiącu zebrane dary do najbardziej potrzebujących domów tymczasowych.

Jak kupować rzeczy dla Stowarzyszenia? Wszystko wygląda tak samo , jak wtedy, gdy robisz zakupy dla swoich podopiecznych – z tą różnicą, że w momencie wyboru wysyłki zaznaczasz opcję WYSYŁKA DO SPŚM.

Co jest najbardziej potrzebne? Karma, którą często wygłodzone świnki pochłaniają w ilościach hurtowych. Zioła, by nauczyć je różnorodnej, zdrowej diety. Siano, które jest podstawą diety świnek. Suplementy i karmy ratunkowe – trafiają pod opiekę SPŚM także zwierzęta z całym wachlarzem problemów zdrowotnych, wymagające karmienia ręcznego. Każda pomoc jest ważna, za każdą świnki będą wdzięczne. 

Naszą współpracę rozpoczniemy szczególną akcją – mającą na celu wsparcie DT ze Sztumu, Renaty, która pod swoją opieką ma już ponad 50 tymczasów. Niemożliwe? Zobacz filmik. Taka ilość prosiaków pochłania jedzenie w zastraszającym tempie. Dlatego wszystkie dary zakupione w naszym sklepie od 8 listopada do 20 listopada zostaną wysłane bezpośrednio do Sztumu, by wyżywić to gigantyczne stado.